ЗАСЕКОГАШ УБАВА МИКС  200 ГР

ЗАСЕКОГАШ УБАВА МИКС 200 ГР

458 ден.
Шифра: 09751
Достапност: На залиха
Количина:

Големо количество на влакна
Извор на протеини
Без глутен
Веган

МК Состав: Органска мака во прав, органско чиа семе, органска акаи бобинка во прав,
органска ацерола цреша во прав, лиофилизирана шумска боровинка во прав, витамин Ц.
Произведено во: Македонија. Потекло на суровините: ЕУ/вон ЕУ. Произведува и пакува:
Аронија здрава храна дооел, Бул. Кочо Рацин 14, 1000 Скопје, тел: 078 211 557. Начин на
употреба: За директна консумација, 1 полна до врв супена лажица (околу 14 g) на ден,
додадете во смути, сок, десерт и слично. Да се чува на ладно (под 25⁰C) и суво (под 65%
влажност) место. Најдобро до/ЛОТ-означено на амбалажата.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2024. UKION SHOPS
ЗАСЕКОГАШ УБАВА МИКС 200 ГР Големо количество на влакна Извор на протеини Без глутен Веган МК Состав: Органска мака во прав, органско чиа семе, органска акаи бобинка во прав, органска ацерола цреша во прав, лиофилизирана шумска боровинка во прав, витамин Ц. Произведено во: Македонија. Потекло на суровините: ЕУ/вон ЕУ. Произведува и пакува: Аронија здрава храна дооел, Бул. Кочо Рацин 14, 1000 Скопје, тел: 078 211 557.. Category: Product #: 09751 Regular price: 458 ден. 458 Available from: Aronija zdrava hrana ДООЕЛ