Разно

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Органско каранфилче (40гр.)
Состав: 100% органско каранфилче. Потекло: Индија. Увезува и пакува: Аронија здрава храна ДООЕЛ, Бул..
310 ден.
без ДДВ: 295 ден.
Органско чили во прав (50гр.)
Состав: 100% органскo чили во прав. Земја на потекло: Бугарија. Увезува и пакува: Аронија здрава хра..
239 ден.
без ДДВ: 228 ден.
Органски црн бибер зрно (60гр.)
Состав: 100% органски црн пипер во зрно. Земја на потекло: Турција. Увезува и пакува: Аронија здрава..
282 ден.
без ДДВ: 269 ден.
Органски лук во прав (60гр.)
Состав: 100% органски лук во прав. Земја на потекло: Бугарија. Увезува и пакува: Аронија здрава хран..
280 ден.
без ДДВ: 267 ден.
Органско гомасио (70гр.)
Состав: Органски кафен сусам, органски црн сусам и хималајска јодирана сол. Алерген инфо: Содржи сус..
130 ден.
без ДДВ: 124 ден.
Органско оригано (30гр.)
Состав: 100% органско оригано суво, сецкано. Земја на потекло: Турција. Увезува и пакува: Аронија зд..
142 ден.
без ДДВ: 135 ден.
Органски рузмарин (30гр.)
Состав: 100% органски рузмарин. Земја на потекло: Бугарија. Увезува и пакува: Аронија здрава храна Д..
153 ден.
без ДДВ: 146 ден.
Органски магдонос (10гр.)
Состав: 100% органски магдонос сув. Земја на потекло: Германија. Увезува и пакува: Аронија здрава хр..
127 ден.
без ДДВ: 121 ден.
Органски ѓумбир (50гр.)
Состав: 100% органски ѓумбир во прав. Потекло на суровината: Индија.  Увезува и пакува: Аронија..
154 ден.
без ДДВ: 147 ден.
Органска куркума (60гр.)
Состав: 100% органска куркума (турмерик) во прав. Земја на потекло на суровината: Индија. Увезува и ..
85 ден.
без ДДВ: 81 ден.
Органско кари (60гр.)
Состав: 100% органскo кари во прав. Потекло на суровината: Индија. Увезува и пакува Аронија здрава х..
261 ден.
без ДДВ: 249 ден.
Природен зеленчуков зачин (450гр.)
Состав: Морска сол, компиров скроб, пченкарен скроб, куркума, кромид, праз, морков, црн пипер, орига..
160 ден.
без ДДВ: 152 ден.
Магнезиум во гранули (132гр.)
Увезува и пакува: Аронија здрава храна ДООЕЛ, Бул. Кочо Рацин 14, Скопје, тел. 043 235 959, 078 211 ..
236 ден.
без ДДВ: 225 ден.
Органски темен кокосов сируп (250гр.)
Состав: 100% органски темен кокосов сируп. Потекло на суровината: Индонезија. Пакува и дистрибуира: ..
436 ден.
без ДДВ: 415 ден.
Органски темен агаве сируп (250мл.)
Состав: 100% органски темен агаве сируп, сиров. Потекло на суровината: Мексико. Пакува и дистрибуира..
373 ден.
без ДДВ: 316 ден.
Маџун гроздов сируп (250гр.)
Состав: 100% гроздов засладувач, добиен со концентрација на гроздов сок. Потекло: Македонија. Пакува..
179 ден.
без ДДВ: 170 ден.
Маџун гроздов слад (450гр.)
Ingredients : black grape juice, minimum 75 % of dry matter. Country of origin: Macedonia. Packing a..
355 ден.
без ДДВ: 338 ден.

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2023. UKION SHOPS