Детокс шот 65 мл

Детокс шот 65 мл

96 ден.
Шифра: 08839
Достапност: На залиха
Количина:

Негазиран освежителен безалхохолен пијалок на база на чај од билки и овошје со додатоци,
засладен со агаве сируп. Состав: Вода, агаве (10,12%), кокосова вода (7,28%), ароматизиран чај од
лимон и лимета (1%)(јаболко, шипка, слатка капина, регулатор на киселост: лимонска киселина,
кора од лимон (5%), арома на лимон (4.5%), арома на лимета (4.5%), кора од лимета (0.5%)),
органска моринга (0,36%), органска јачменова трева (0,36%), екстракт од зачини, органска
спирулина (0,2%), зелен чај, арома на лимон.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2024. UKION SHOPS
Детокс шот 65 мл Негазиран освежителен безалхохолен пијалок на база на чај од билки и овошје со додатоци, засладен со агаве сируп. Состав: Вода, агаве (10,12%), кокосова вода (7,28%), ароматизиран чај од лимон и лимета (1%)(јаболко, шипка, слатка капина, регулатор на киселост: лимонска киселина, кора од лимон (5%), арома на лимон (4.5%), арома на лимета (4.5%), кора од лимета (0.5%)), органска моринга (0,36%),.. Category: Product #: 08839 Regular price: 96 ден. 96 Available from: Aronija zdrava hrana ДООЕЛ