Разно

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Органски ајвар (330г.)
Состав: органска ајварска пиперка-капија, органски црн домат, органско сончогледово рафинирано масло..
150 ден.
без ДДВ: 143 ден.
Протеински шејк во прав со jагода (500гр.)
MK Состав: Овес во прав, засладувач: стевија (малтодекстрин, концентрат од стевија), протеин од суру..
892 ден.
без ДДВ: 850 ден.
Органски протеински шејк во прав со какао (500гр.)
MK Состав: *Кокосов шеќер, *индиски орев во прав, *овесни снегулки без глутен во прав, *кокосово мле..
1.310 ден.
без ДДВ: 1.248 ден.
Протеински шејк во прав со ванила и цимет (500гр.)
MK Состав: Овес во прав, засладувач: стевија (малтодекстрин, концентрат од стевија), протеин од суру..
638 ден.
без ДДВ: 608 ден.
Протеински микс за палачинки (5х70гр.)
МК Состав: Овесно брашно (60%), протеин од белка во прав, полномасно кравјо млеко во прав, засладува..
370 ден.
без ДДВ: 352 ден.
Доматен кечап со стевиа (500г.)
ДОМАТЕН КЕЧАП - БЕЗ ДОДАДЕН ШЕЌЕР - Состав: доматно пире (150г домати на 100г кечап), вода, сол, оце..
107 ден.
без ДДВ: 102 ден.
Природен ливадски мед (900гр.)
Состав: 100% природен ливадски пчелин мед. Локација на пчелните семејства: Атар на село Новачани. Па..
720 ден.
без ДДВ: 686 ден.
Органски мача чај во прав (50гр.)
Состав: 100% органски ливчиња прав. Употреба: ½ до 1 кафена става во 1 шоља со вода загреана промешу..
424 ден.
без ДДВ: 404 ден.
Органска ашваганда во прав (50гр.)
Состав: 100% органски корен од ашваганда во прав. Земја на потекло: Индија. Увезува и пакува: Арониј..
234 ден.
без ДДВ: 223 ден.
Ѓумбир во прав (100гр.)
Состав: 100% ѓумбир во прав. Земја на потекло: Индија. Употреба: Како природен зачин во исхраната. С..
108 ден.
без ДДВ: 103 ден.
Хималајски зеленчуков зачин (80гр.)
Состав: 100% природен хималајски зеленчуков зачин, направен со 50% јодирана розева хималајска сол со..
90 ден.
без ДДВ: 86 ден.
Органски ким во зрна (50гр.)
Состав: 100% органско семе од ким. Земја на потекло: Турција. Начин на употреба: Како природен ..
242 ден.
без ДДВ: 230 ден.
Црна хималајска ситна сол (120гр.)
Состав: 100% природна хималајска црна сол. Содржина на јод: 20-30 мг/кг. Потекло: Пакистан. Начин на..
99 ден.
без ДДВ: 94 ден.
Органски протеин од бадем (200гр.)
Состав: 100% бадем во прав. Потекло на суровината: Шпанија. Алерген инфо: Содржи јаткасти плодови. М..
1.043 ден.
без ДДВ: 993 ден.
Органски босилек (20гр.)
Состав: 100% органски босилек сув. Потекло: Бугарија. Увезува и пакува: Аронија здрава храна ДООЕЛ, ..
114 ден.
без ДДВ: 109 ден.
Розева хималајска крупна сол (120гр.)
Состав: 100% природна јодирана розева хималајска сол. Содржина на јод: 20-30 мг/кг. Потекло: Пакиста..
85 ден.
без ДДВ: 81 ден.
Розева хималајска ситна сол (120гр.)
Состав: 100% природна јодирана розева хималајска сол. Содржина на јод: 20-30 мг/кг. Потекло: Пакиста..
85 ден.
без ДДВ: 81 ден.

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2023. UKION SHOPS