Енерџи шот 65 мл

Енерџи шот 65 мл

88 ден.
Шифра: 08853
Достапност: На залиха
Количина:

Негазиран освежителен безалхохолен пијалок на база на чај од билки и овошје, со додатоци,
засладен со фруктоза. Состав: Вода, фруктоза, чај од бозел, чај од коприва (0,4%), гуарана (0,4%),
ацерола (0,4%), жен-шен (0,32%), етерично масло од портокал, арома на црн чај, арома на лимон,
екстракт од зачини, збогатено со витамин С (12 mg) и магнезиум (60 mg). 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2024. UKION SHOPS
Енерџи шот 65 мл Негазиран освежителен безалхохолен пијалок на база на чај од билки и овошје, со додатоци, засладен со фруктоза. Состав: Вода, фруктоза, чај од бозел, чај од коприва (0,4%), гуарана (0,4%), ацерола (0,4%), жен-шен (0,32%), етерично масло од портокал, арома на црн чај, арома на лимон, екстракт од зачини, збогатено со витамин С (12 mg) и магнезиум (60 mg).  .. Category: Product #: 08853 Regular price: 88 ден. 88 Available from: Aronija zdrava hrana ДООЕЛ