Имуно шот 65 мл

Имуно шот 65 мл

88 ден.
Шифра: 08822
Достапност: На залиха
Количина:

Негазиран освежителен безалхохолен пијалок на база на чај од билки и овошје, со додатоци,
засладен со мед. Состав: Вода, мед (4.85%), ароматизиран чај од лимон и лимета (јаболко, шипка,
слатка капина, регулатор на киселост: лимонска киселина, кора од лимон (5%), арома на лимон
(4.5%), арома на лимета (4.5%), кора од лимета (0.5%)), етерично масло од портокал, растителни
влакна, ацерола (0,4%), куркума (0,32%), ѓумбир (0,32%), рузмарин, екстракт од зачини, збогатено
со витамин С (12 mg).

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2024. UKION SHOPS
Имуно шот 65 мл Негазиран освежителен безалхохолен пијалок на база на чај од билки и овошје, со додатоци, засладен со мед. Состав: Вода, мед (4.85%), ароматизиран чај од лимон и лимета (јаболко, шипка, слатка капина, регулатор на киселост: лимонска киселина, кора од лимон (5%), арома на лимон (4.5%), арома на лимета (4.5%), кора од лимета (0.5%)), етерично масло од портокал, растителни влакна, ацерола (0,4%),.. Category: Product #: 08822 Regular price: 88 ден. 88 Available from: Aronija zdrava hrana ДООЕЛ