Органски индиски тегавец во прав (100гр.)

Органски индиски тегавец во прав (100гр.)

386 ден.
Шифра: 05722
Достапност: На залиха
Количина:

Состав: 100% органски индиски тегавец во прав.  Потекло на суровината: Индија. Начин на употреба: 1 мала лажичка (околу 5 г), се раствора 1 полначаша со вода или друг напиток по желба и се пие најдобро пред  јадење. Се зема 1-3 пати на ден. Увезува и дистрибуира:  Аронија здрава храна ДООЕЛ, бул. Кочо Рацин 14 Скопје, тел 043 235 959. Сертифициран органски производ. Сертифицирано од Балкан Биосерт Скопје, според МК занон за ОЗ и IACB стандард. Да се чува на суво и ладно место, во добро затворено пакување. Не содржи ГМО. Нутритивна вредност на 100г: Енергија 556kcal/2324KJ, јагленихидрати 8,1 г, од кои шеќери 0г, масти 1,5г, од кои заситени 0,8 г, протеини 10 г, натриум 0г, влакна 8,6 г.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2024. UKION SHOPS
Органски индиски тегавец во прав (100гр.) Состав: 100% органски индиски тегавец во прав.  Потекло на суровината: Индија. Начин на употреба: 1 мала лажичка (околу 5 г), се раствора 1 полначаша со вода или друг напиток по желба и се пие најдобро пред  јадење. Се зема 1-3 пати на ден. Увезува и дистрибуира:  Аронија здрава храна ДООЕЛ, бул. Кочо Рацин 14 Скопје, тел 043 235 959. Сертифициран органски производ. Сертифицирано од Балкан Биосерт.. Category: Product #: 05722 Regular price: 386 ден. 386 Available from: Aronija zdrava hrana ДООЕЛ