Органска пченична трева во прав (120гр.)

Органска пченична трева во прав (120гр.)

270 ден.
Шифра: 02370
Достапност: На залиха
Количина:

Состав: 100% органска пченична трева во прав. Земја на потекло: Кина. Увезува и дистрибуира: Аронија здрава храна ДООЕЛ, бул. Кочо Рацин 14 Скопје, тел.043 235 959. Употреба: Во зависност од возраста и состојбата во која се наоѓа организмот, може да се консумираат 1-2 лажици на ден. Пченичната трева во прав се раствора во вода, јогурт, сок или напиток по избор, или се додава во овошно или зеленчуково смуди. Сертифициран органски производ одБалкан Биосерт Скопје, според МК законза ОЗ и IACB стандард. Да се чува на: Ладно (под 25⁰C) и суво (под 60% влажност) место, во добро затворено пакување. Не содржи ГМО. Најдобро до/ЛОТ- означено.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2023. UKION SHOPS
Органска пченична трева во прав (120гр.) Состав: 100% органска пченична трева во прав. Земја на потекло: Кина. Увезува и дистрибуира: Аронија здрава храна ДООЕЛ, бул. Кочо Рацин 14 Скопје, тел.043 235 959. Употреба: Во зависност од возраста и состојбата во која се наоѓа организмот, може да се консумираат 1-2 лажици на ден. Пченичната трева во прав се раствора во вода, јогурт, сок или напиток по избор, или се додава во овошно или зеленчук.. Category: Product #: 02370 Regular price: 270 ден. 270 Available from: Aronija zdrava hrana ДООЕЛ