Органска јачменова трева во прав (120гр.)

Органска јачменова трева во прав (120гр.)

439 ден.
Шифра: 02387
Достапност: На залиха
Количина:

Состав: 100% органска jaчменова трева во прав. Земја на потекло: Кина. Увезува и дистрибуира: Аронија здрава храна ДООЕЛ, бул. Кочо Рацин 14 Скопје, тел.043 235 959. Употреба: Во зависност од возраста и состојбата во која се наоѓа организмот, може да се консумираат 1-2 лажици на ден. Јачменовата трева во прав се раствора во вода, јогурт, сок или напиток по избор, или се додава во овошно или зеленчуково смути. Сертифициран органски производ од Балкан Биосерт Скопје, според МК закон за ОЗ и IACB стандард. Да се чува на: Ладно (под 25⁰C) и суво (под 60% влажност) место, во добро затворено пакување. Не содржи ГМО. Најдобро до/ЛОТ – означено на амбалажата.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2023. UKION SHOPS
Органска јачменова трева во прав (120гр.) Состав: 100% органска jaчменова трева во прав. Земја на потекло: Кина. Увезува и дистрибуира: Аронија здрава храна ДООЕЛ, бул. Кочо Рацин 14 Скопје, тел.043 235 959. Употреба: Во зависност од возраста и состојбата во која се наоѓа организмот, може да се консумираат 1-2 лажици на ден. Јачменовата трева во прав се раствора во вода, јогурт, сок или напиток по избор, или се додава во овошно или зеленч.. Category: Product #: 02387 Regular price: 439 ден. 439 Available from: Aronija zdrava hrana ДООЕЛ