ОРГАНСКИ ОМЕГА МИКС 200 ГР.

ОРГАНСКИ ОМЕГА МИКС 200 ГР.

169 ден.
Шифра: 09720
Достапност: На залиха
Количина:

Висока содржина на протеини
Висока содржина на влакна
Ниска содржина на шеќери
Без глутен
Веган
Сирово

МК Состав: Органско мелено семе од лен 50%, органско мелено семе чиа 40%, органско
мелено семе од сусам 10%. Алерген инфо: Содржи сусам. Произведено во: Македонија.
Потекло на суровините: ЕУ/вон ЕУ. Произведува и пакува: Аронија здрава храна дооел,
Бул. Кочо Рацин 14, 1000 Скопје, тел: 078 211 557. Начин на употреба: За директна
консумација, 1 полна до врв супенa лажицa (околу 13 g) на ден, додадете во супа, јогурт и
слично. Сертифициран органски производ од Балкан Биосерт Скопје. Да се чува на ладно
(под 25⁰C) и суво (под 65% влажност) место. Најдобро до/ЛОТ-означено на амбалажата.

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2024. UKION SHOPS
ОРГАНСКИ ОМЕГА МИКС 200 ГР. Висока содржина на протеини Висока содржина на влакна Ниска содржина на шеќери Без глутен Веган Сирово МК Состав: Органско мелено семе од лен 50%, органско мелено семе чиа 40%, органско мелено семе од сусам 10%. Алерген инфо: Содржи сусам. Произведено во: Македонија. Потекло на суровините: ЕУ/вон ЕУ. Произведува и пакува: Аронија здрава храна дооел, Бул. Кочо Рацин 14, 1000 Скопје, тел:.. Category: Product #: 09720 Regular price: 169 ден. 169 Available from: Aronija zdrava hrana ДООЕЛ