СТОМАЧЕН БАЛАНС МИКС 200 ГР

СТОМАЧЕН БАЛАНС МИКС 200 ГР

347 ден.
Шифра: 09744
Достапност: На залиха
Количина:

Ниска содржина на масти
Ниска содржина на шеќери
Големо количество на влакна

МК Состав: Растителни влакна од акација, овесни трици, индиски тегавец во прав,
цикорија во прав, зелена банана во прав, лиофилизирано јаболко во прав. Алерген инфо:
Содржи глутен. Произведено во: Македонија. Потекло на суровините: ЕУ/вон ЕУ.
Произведува и пакува: Аронија здрава храна дооел, Бул. Кочо Рацин 14, 1000 Скопје, тел:
078 211 557. Начин на употреба: За директна консумација, 1-3 полни до врв супени
лажици на ден, распределени во тек на денот, додадете во смути, јогурт, супа и слично. 1
полна до врв супена лажица содржи 12 g од производот. Да се чува на ладно (под 25⁰C) и
суво (под 65% влажност) место. Најдобро до/ЛОТ-означено на амбалажата.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2024. UKION SHOPS
СТОМАЧЕН БАЛАНС МИКС 200 ГР Ниска содржина на масти Ниска содржина на шеќери Големо количество на влакна МК Состав: Растителни влакна од акација, овесни трици, индиски тегавец во прав, цикорија во прав, зелена банана во прав, лиофилизирано јаболко во прав. Алерген инфо: Содржи глутен. Произведено во: Македонија. Потекло на суровините: ЕУ/вон ЕУ. Произведува и пакува: Аронија здрава храна дооел, Бул. Кочо Рацин 14, 10.. Category: Product #: 09744 Regular price: 347 ден. 347 Available from: Aronija zdrava hrana ДООЕЛ