ОРГАНСКИ ЗЕЛЕН  ДЕТОКС 100 ГР.

ОРГАНСКИ ЗЕЛЕН ДЕТОКС 100 ГР.

328 ден.
Шифра: 09737
Достапност: На залиха
Количина:

Големо количество на протеини
Големо количество на влакна
Без глутен
Веган

МК Состав: Органска спирулина во прав 25%, органска хлорела во прав 25%, органска
пченична трева во прав 25%, органска јачменова трева во прав 25%. Произведено во:
Македонија. Потекло на суровините: ЕУ/вон ЕУ. Произведува и пакува: Аронија здрава
храна дооел, Бул. Кочо Рацин 14, 1000 Скопје, тел: 078 211 557. Начин на употреба: За
директна консумација, 1 полна до врв супена лажица (околу 10 g) на ден, додадете во
смути, јогурт и слично. Сертифициран органски производ од Балкан Биосерт Скопје. Да се
чува на ладно (под 25⁰C) и суво (под 65% влажност) место. Најдобро до/ЛОТ-означено на
амбалажата.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2024. UKION SHOPS
ОРГАНСКИ ЗЕЛЕН ДЕТОКС 100 ГР. Големо количество на протеини Големо количество на влакна Без глутен Веган МК Состав: Органска спирулина во прав 25%, органска хлорела во прав 25%, органска пченична трева во прав 25%, органска јачменова трева во прав 25%. Произведено во: Македонија. Потекло на суровините: ЕУ/вон ЕУ. Произведува и пакува: Аронија здрава храна дооел, Бул. Кочо Рацин 14, 1000 Скопје, тел: 078 211 557. Начин.. Category: Product #: 09737 Regular price: 328 ден. 328 Available from: Aronija zdrava hrana ДООЕЛ