Посен намаз од мешунки со вкус на јетрена паштета

Посен намаз од мешунки со вкус на јетрена паштета

60 ден.
Шифра: 5310319009591
Достапност: На залиха
Количина:


МК: Посен намаз со вкус на јетрена паштета. Состав - Наут, грав, сончогледово масло, кромид, сол, регулатор на киселост: млечна киселина Е270, лук, црн бибер, арома на јетрена паштета. Земја на потекло: Македонија. Произведено за: Аронија здрава храна дооел, бул. Кочо Рацин 14 Скопје, тел 078 211 557. Да се чува на ладно место. После отворањето да се чува во ладилник и да се искористи во рок од 1 ден. Најдобро до: Означено на амабалажата. Нутритивна просечна вредност на 100 g: Енергија 207 kcal/866 KJ, масти 11 g, од кои заситени 5 g, јагленхидрати 18 g, од кои шеќери 2 g, влакна 4.5 g, протеини 7 g, сол 1 g.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2023. UKION SHOPS
Посен намаз од мешунки со вкус на јетрена паштета МК: Посен намаз со вкус на јетрена паштета. Состав - Наут, грав, сончогледово масло, кромид, сол, регулатор на киселост: млечна киселина Е270, лук, црн бибер, арома на јетрена паштета. Земја на потекло: Македонија. Произведено за: Аронија здрава храна дооел, бул. Кочо Рацин 14 Скопје, тел 078 211 557. Да се чува на ладно место. После отворањето да се чува во ладилник и да се искористи во рок од .. Category: Product #: 5310319009591 Regular price: 60 ден. 60 Available from: Aronija zdrava hrana ДООЕЛ