Овесни трици (500гр.)

Овесни трици (500гр.)

114 ден.
Шифра: 01854
Достапност: На залиха
Количина:

Состав: Овесни трици.

Алерген инфо: Содржи глутен.

Потекло на суровината: Германија.

Употреба: 1-2 големи лажици на ден се додаваат во јогурт, сок, растително млеко и сл. Може да се комбинираат со други снегулки, јатки или овошје.

Увезува и дистрибуира: Аронија здрава храна ДООЕЛ, бул. Кочо Рацин 14, Скопје 1000, тел.: 043 235 959.

Најдобро до/ЛОТ - означено на амбалажата. Да се чува на суво и ладно место, во добро затворено пакување.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2023. UKION SHOPS
Овесни трици (500гр.) Состав: Овесни трици. Алерген инфо: Содржи глутен. Потекло на суровината: Германија. Употреба: 1-2 големи лажици на ден се додаваат во јогурт, сок, растително млеко и сл. Може да се комбинираат со други снегулки, јатки или овошје. Увезува и дистрибуира: Аронија здрава храна ДООЕЛ, бул. Кочо Рацин 14, Скопје 1000, тел.: 043 235 959. Најдобро до/ЛОТ - означено на амбалажата. Да се чув.. Category: Product #: 01854 Regular price: 114 ден. 114 Available from: Aronija zdrava hrana ДООЕЛ