Органски лук во прав (60гр.)

Органски лук во прав (60гр.)

280 ден.
Шифра: 07696
Достапност: На залиха
Количина:

Состав: 100% органски лук во прав. Земја на потекло: Бугарија. Увезува и пакува: Аронија здрава храна ДООЕЛ, Бул. Кочо Рацин 14 Скопје, тел 043 235 959. Начин на употреба: Попрскајте врз варен ориз или зеленчукови јадења, користете го за подобрување на вкусот на јадења по ваш избор. Сертифициран органски производ. Најдобро до/ЛОТ-означено. Да се чува на суво место.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2024. UKION SHOPS
Органски лук во прав (60гр.) Состав: 100% органски лук во прав. Земја на потекло: Бугарија. Увезува и пакува: Аронија здрава храна ДООЕЛ, Бул. Кочо Рацин 14 Скопје, тел 043 235 959. Начин на употреба: Попрскајте врз варен ориз или зеленчукови јадења, користете го за подобрување на вкусот на јадења по ваш избор. Сертифициран органски производ. Најдобро до/ЛОТ-означено. Да се чува на суво место. .. Category: Product #: 07696 Regular price: 280 ден. 280 Available from: Aronija zdrava hrana ДООЕЛ