Органски кокосов шеќер (350гр.)

Органски кокосов шеќер (350гр.)

459 ден.
Шифра: 02998
Достапност: На залиха
Количина:

Состав: 100% органски нетретиран, непроцесиран кокосов шеќер. Земја на потекло на суровината: Индонезија. Увезено од: Бугарија. Увезува и пакува: Аронија здрава храна ДОО, Бул. Кочо Рацин 14 Скопје, тел 043 235 959. Начин на употреба: Како природен засладувач, се дозира по вкус. Нутритивна вредност: Влага 2.1 г, енергија 380 KCal, масти 0.1 г, јагленхидрати 92 г, протеини 1 г, пепел 1,37%. Не содржи ГМО. Да се чува на суво место, во добро затворено пакување.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2023. UKION SHOPS
Органски кокосов шеќер (350гр.) Состав: 100% органски нетретиран, непроцесиран кокосов шеќер. Земја на потекло на суровината: Индонезија. Увезено од: Бугарија. Увезува и пакува: Аронија здрава храна ДОО, Бул. Кочо Рацин 14 Скопје, тел 043 235 959. Начин на употреба: Како природен засладувач, се дозира по вкус. Нутритивна вредност: Влага 2.1 г, енергија 380 KCal, масти 0.1 г, јагленхидрати 92 г, протеини 1 г, пепел 1,37%. Не содр.. Category: Product #: 02998 Regular price: 459 ден. 459 Available from: Aronija zdrava hrana ДООЕЛ