Боров сируп (250гр.)

Боров сируп (250гр.)

423 ден.
Производител: Аронија здрава храна доо Скопје
Шифра: 02486
Достапност: На залиха
Количина:

Состав: Мед, борова смола, борови иглички, смола од овошни дрва, шумска печурка. Потекло: Македонија.Пакува и дистрибуира: Аронија здрава храна ДООЕЛ, Бул. Кочо Рацин 14, Скопје, тел. 043 235 959, 078 211 557. Начин на употреба: Како природен засладувач, се дозира по вкус. Производот природно се таложи. Пред употреба да се протресе. Да се чува на: Ладно (под 25⁰C) и суво (под 70% влажност) место, во добро затворено пакување. Најдобро до/ЛОТ-означено на амбалажата.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2023. UKION SHOPS
Аронија здрава храна доо Скопје Боров сируп (250гр.) Состав: Мед, борова смола, борови иглички, смола од овошни дрва, шумска печурка. Потекло: Македонија.Пакува и дистрибуира: Аронија здрава храна ДООЕЛ, Бул. Кочо Рацин 14, Скопје, тел. 043 235 959, 078 211 557. Начин на употреба: Како природен засладувач, се дозира по вкус. Производот природно се таложи. Пред употреба да се протресе. Да се чува на: Ладно (под 25⁰C) и суво (под 70% влажност) место, .. Category: Product #: 02486 Regular price: 423 ден. 423 Available from: Aronija zdrava hrana ДООЕЛ