Органско кокосово масло (310гр.)

Органско кокосово масло (310гр.)

278 ден.
Производител: Аронија здрава храна доо Скопје
Шифра: 02271
Достапност: На залиха
Количина:

Состав: ладно цедено кокосово масло. Земја на потекло: Филипини. Увезува и дистрибутира: Аронија здрава храна ДОО, бул. Кочо Рацин 14 Скопје, Тел. 043 235 959. Да се чува на суво и ладно место. Нутритивни вредности количина по оброк 1 супена лажица. Енергија 120.4 kcal, масти 14 гр, од кои заситени масти 13.5гр, монозаситени масти 0.5гр, холестерол 0гр, јагленихидрати 0гр, протеини 0гр.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2023. UKION SHOPS
Аронија здрава храна доо Скопје Органско кокосово масло (310гр.) Состав: ладно цедено кокосово масло. Земја на потекло: Филипини. Увезува и дистрибутира: Аронија здрава храна ДОО, бул. Кочо Рацин 14 Скопје, Тел. 043 235 959. Да се чува на суво и ладно место. Нутритивни вредности количина по оброк 1 супена лажица. Енергија 120.4 kcal, масти 14 гр, од кои заситени масти 13.5гр, монозаситени масти 0.5гр, холестерол 0гр, јагленихидрати 0гр, протеини 0гр. .. Category: Product #: 02271 Regular price: 278 ден. 278 Available from: Aronija zdrava hrana ДООЕЛ