Масло од лен ладно цедено (250мл.)

Масло од лен ладно цедено (250мл.)

261 ден.
Производител: Аронија здрава храна доо Скопје
Шифра: 02301
Достапност: На залиха
Количина:

Состав: 100% масло од ленено семе, ладно цедено, нерафинирано. Потекло на суровината: Србија. Произведува и дистрибуира:  Аронија здрава храна ДОО, бул. Кочо Рацин 14 Скопје, тел 043 235 959.  Употреба: Се конзумира директно 1-3 лажици на ден или како прелив за салати, варива, житарки и сл. Не се препорачува загревање. Да се чува на суво и темно место. Нутритивна просечна вредност на 100г: Енергија: 899 Kcal/3758 KJ, содржина на масти 99,88%, јагленихидрати 0%, протеини 0%.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2023. UKION SHOPS
Аронија здрава храна доо Скопје Масло од лен ладно цедено (250мл.) Состав: 100% масло од ленено семе, ладно цедено, нерафинирано. Потекло на суровината: Србија. Произведува и дистрибуира:  Аронија здрава храна ДОО, бул. Кочо Рацин 14 Скопје, тел 043 235 959.  Употреба: Се конзумира директно 1-3 лажици на ден или како прелив за салати, варива, житарки и сл. Не се препорачува загревање. Да се чува на суво и темно место. Нутритивна просечна вредност на 100г: Енергиј.. Category: Product #: 02301 Regular price: 261 ден. 261 Available from: Aronija zdrava hrana ДООЕЛ