Категории

Супер храна

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Органска аронија во прав 150 г
Состав: 100% органска аронија во прав. Потекло на суровината: Бугарија / Полска. Увезува и пакува: А..
229 MKD
без ДДВ: 218 MKD
Органски брами во прав 100 г
Состав: 100 % oргански брами во прав. Земја н апотекло: Индија. Увезува и дистрибуира: Аронија здрав..
211 MKD
без ДДВ: 179 MKD
Органска келп алга во прав 100 г
Состав: 100 % oрганска келп алга во прав. Земјанапотекло:Канада. Увезува и дистрибуира:Аронијаздрава..
289 MKD
без ДДВ: 275 MKD
Органски кокосов  чипс суров 70 г
Состав: Органски кокосов чипс сиров. Земја на потекло: Шри Ланка. Увезува и дистрибуира: Аронија здр..
88 MKD
без ДДВ: 84 MKD
Органски кокосов чипс печен 70 г
Состав: Органски кокосов чипс печен. Земја на потекло: Шри Ланка. Увезува и дистрибуира: Аронија здр..
126 MKD
без ДДВ: 120 MKD
Органски индиски тегавец во прав 100 г
Состав: 100% органски индиски тегавец во прав.  Потекло на суровината: Индија. Начин на употреб..
263 MKD
без ДДВ: 223 MKD
Црна мака во прав органска 100 г
Состав: 100% органска црна мака во прав, сурова. Латинско име: Lepidium meyenii. Потекло на суровина..
567 MKD
без ДДВ: 540 MKD
Црвена мака во прав органска 100 г
 Состав: 100% Органска црвена мака во прав, сурова. Латинско име: Lepidium meyenii. Потекло на ..
567 MKD
без ДДВ: 540 MKD
Органско какао во зрна 100 г
Состав: 100% органски сирови какао зрна. Земја на потекло: Перу. Употреба: 10 – 20г сирови какао зрн..
179 MKD
без ДДВ: 152 MKD
Моринга во прав органска 100 г
Состав: 100% органска моринга во прав.  Потекло на суровината: Индија. Начин на употреба: 1/2до..
212 MKD
без ДДВ: 180 MKD
Органска јачменова трева во прав
Состав: 100% органска jaчменова трева во прав. Земја на потекло: Кина. Увезува и дистрибуира: Арониј..
378 MKD
без ДДВ: 360 MKD
Органски цејлонски цимет во прав 50 г
Состав: 100% oргански цејлонски цимет во прав. Земја на потекло: Шри Ланка. Увезува и дистрибуира: А..
98 MKD
без ДДВ: 93 MKD
Органски цејлонски цимет стапче 50 г
Состав: 100% органски цејлонски цимет стапчиња. Потекло на суровината: Шри Ланка. Начин на употреб..
332 MKD
без ДДВ: 316 MKD
Сурутка во прав  со 35% протеини
Состав: Cурутка (кравја, козја и овча) (млеко) во прав. Алерген инфо: Содржи млеко. Потекло на суров..
95 MKD
без ДДВ: 90 MKD
Органско чиа семе 100 гр
Состав: 100% oрганско чиа семе. Земја на потекло: Јужна Америка. Увезува и дистрибуира: Аронија здра..
96 MKD
без ДДВ: 92 MKD
Органска спирулина во таблети
Состав: 100% органска спирулина во таблети. Потекло на суровината: Кина. Увезува и пакувa: Аронија з..
338 MKD
без ДДВ: 322 MKD
Органски кокосов напиток
Состав: Органски мелен кокос, вода, згуснувач: гуар гума. Потекло на суровината:  Шри Ланка. Ув..
277 MKD
без ДДВ: 235 MKD

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557 077893750
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2019. UKION SHOPS