Супер храна

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Органски сиров кокосов чипс (70гр.)
Состав: Органски кокосов чипс сиров. Земја на потекло: Шри Ланка. Увезува и дистрибуира: Аронија здр..
103 ден.
без ДДВ: 98 ден.
Органски печен кокосов чипс (70гр.)
Состав: Органски кокосов чипс печен. Земја на потекло: Шри Ланка. Увезува и дистрибуира: Аронија здр..
147 ден.
без ДДВ: 140 ден.
Органски индиски тегавец во прав (100гр.)
Состав: 100% органски индиски тегавец во прав.  Потекло на суровината: Индија. Начин на употреб..
386 ден.
без ДДВ: 328 ден.
Органска црна мака во прав (100гр.)
Состав: 100% органска црна мака во прав, сурова. Латинско име: Lepidium meyenii. Потекло на суровина..
658 ден.
без ДДВ: 627 ден.
Органска црвена мака во прав (100гр.)
 Состав: 100% Органска црвена мака во прав, сурова. Латинско име: Lepidium meyenii. Потекло на ..
658 ден.
без ДДВ: 627 ден.
Органско какао во зрна (100гр.)
Состав: 100% органски сирови какао зрна. Земја на потекло: Перу. Употреба: 10 – 20г сирови какао зрн..
282 ден.
без ДДВ: 239 ден.
Органска моринга во прав (100гр.)
Состав: 100% органска моринга во прав.  Потекло на суровината: Индија. Начин на употреба: 1/2до..
317 ден.
без ДДВ: 269 ден.
Органска јачменова трева во прав (120гр.)
Состав: 100% органска jaчменова трева во прав. Земја на потекло: Кина. Увезува и дистрибуира: Арониј..
439 ден.
без ДДВ: 418 ден.
Органски цејлонски цимет во прав (50гр.)
Состав: 100% oргански цејлонски цимет во прав. Земја на потекло: Шри Ланка. Увезува и дистрибуира: А..
137 ден.
без ДДВ: 130 ден.
Органско чиа семе (100гр.)
Состав: 100% oрганско чиа семе. Земја на потекло: Јужна Америка. Увезува и дистрибуира: Аронија здра..
186 ден.
без ДДВ: 177 ден.
Органска спирулина во таблети (200пар.)
Состав: 100% органска спирулина во таблети. Потекло на суровината: Кина. Увезува и пакувa: Аронија з..
409 ден.
без ДДВ: 390 ден.
Органски нутритивен квасец во снегулки (100гр.)
Состав: органски квасец, органско пченично брашно, морска сол. Не содржи адитиви. Алерген инфо: Содр..
634 ден.
без ДДВ: 604 ден.
Мешавина од бобинки (100 гр.)
Состав: 100% рамномерен микс од сушени бобинки – аронија, брусница, гоџи. Земја на потекло на сурови..
182 ден.
без ДДВ: 173 ден.
Органски гоџи бобинки (100гр.)
Состав: 100% органски гоџи бобинки сушени. Земја на потекло: Кина. Употреба: Се употребува како суво..
513 ден.
без ДДВ: 489 ден.
Органска спирулина во прав (100гр.)
Состав: 100% органска спирулина во прав. Земја на потекло: Кина. Увезува и дистрибуира: Аронија здра..
276 ден.
без ДДВ: 263 ден.
Цикорија во прав (100гр.)
Состав: 100% цикорија, сушена и мелена. Земја на потекло: Србија. Употреба: Се користи како замена з..
142 ден.
без ДДВ: 135 ден.
Цимет во прав (100гр.)
Состав: Цимет сушен во прав. Земја на потекло: Шри Ланка. Увезува и дистрибуира: Аронија здрава хран..
66 ден.
без ДДВ: 56 ден.
Органско какао во прав (100гр.)
Состав: 100% органско какао во прав. Земја на потекло: Перу. Увезува и дистрибуира :Аронија здрава х..
230 ден.
без ДДВ: 195 ден.

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2023. UKION SHOPS