Категории

Супер храна

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Органски индиски тегавец во прав 100 г
Состав: 100% органски индиски тегавец во прав.  Потекло на суровината: Индија. Начин на употреб..
263 MKD
без ДДВ: 223 MKD
Црна мака во прав органска 100 г
Состав: 100% органска црна мака во прав, сурова. Латинско име: Lepidium meyenii. Потекло на суровина..
567 MKD
без ДДВ: 540 MKD
Црвена мака во прав органска 100 г
 Состав: 100% Органска црвена мака во прав, сурова. Латинско име: Lepidium meyenii. Потекло на ..
567 MKD
без ДДВ: 540 MKD
Органско како зрна 100 г
Состав: 100% органски сирови какао зрна. Земја на потекло: Перу. Употреба: 10 – 20г сирови какао зрн..
179 MKD
без ДДВ: 152 MKD
Моринга во прав органска 100 г
Состав: 100% органска моринга во прав.  Потекло на суровината: Индија. Начин на употреба: 1/2до..
212 MKD
без ДДВ: 180 MKD
Органски цејлонски цимет во прав 100 г
Состав: 100% органски цејлонски цимет. Потекло на суровината: Шри Ланка. Начин на употреба: Цејлонск..
98 MKD
без ДДВ: 93 MKD
Органски цејлонски цимет стапче 100 г
Состав: 100% органски цејлонски цимет стапчиња. Потекло на суровината: Шри Ланка. Начин на употреб..
255 MKD
без ДДВ: 243 MKD
Козја сурутка 35 %
Состав: Козја сурутка (млеко) во прав. Алерген инфо: Содржи млеко. Просечна нутритивна вредност на 1..
95 MKD
без ДДВ: 90 MKD
Органска спирулина во таблети
Состав: 100% органска спирулина во таблети. Потекло на суровината: Кина. Увезува и пакувa: Аронија з..
338 MKD
без ДДВ: 322 MKD
Органски кокосов напиток
Состав: Органски мелен кокос, вода, згуснувач: гуар гума. Потекло на суровината:  Шри Ланка. Ув..
277 MKD
без ДДВ: 235 MKD
Органски кокосов крем
Состав: 100% органски кокос. Органскиот кокосов крем е добиен со мелење на белиот мезрест дел на кок..
229 MKD
без ДДВ: 218 MKD
Козја сурутка во прав со 80% протеин 200 гр.
Состав: Козја сурутка (млеко) во прав. Алерген инфо: Содржи млеко. Просечна нутритивна вредност на 1..
370 MKD
без ДДВ: 352 MKD
Јодирана розева хималајска сол 500 гр.
Состав: 100% природна јодирана розова хималајска сол. Содржина на јод: 20-30 мг/кг. Потекло на суров..
138 MKD
без ДДВ: 131 MKD
Органски ашваганда корен во капсули, 60 капсули
Состав: 100% органска ашвангада корен во прав, капсулирана во растителни капусли. Потекло на суровин..
235 MKD
без ДДВ: 224 MKD

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557 077893750
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2018. UKION SHOPS