Органски сиров корен од мака во прав (100гр.)

Органски сиров корен од мака во прав (100гр.)

352 ден.
Шифра: 02349
Достапност: На залиха
Количина:

Состав:100% органска сурова мака во прав. Земја на потекло: Перу. Увезува и дистрибуира:Аронија здрава храна ДООЕЛ, бул. КочоРацин 14 Скопје, тел.043 235 959.Употреба: 1-3 кафени лажички на ден, се додава во сок, вода, мусли, шејк и слично.Сертифициран органски производ од Балкан Биосерт Скопје, според МК закон за ОЗ и IACB стандард. Да сечува на: Ладно (под 25⁰C) и суво (под 60% влажност) место, во добро затворено пакување. Не содржи ГМО.Најдобро до/ЛОТ–означено на амбалажата.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2024. UKION SHOPS
Органски сиров корен од мака во прав (100гр.) Состав:100% органска сурова мака во прав. Земја на потекло: Перу. Увезува и дистрибуира:Аронија здрава храна ДООЕЛ, бул. КочоРацин 14 Скопје, тел.043 235 959.Употреба: 1-3 кафени лажички на ден, се додава во сок, вода, мусли, шејк и слично.Сертифициран органски производ од Балкан Биосерт Скопје, според МК закон за ОЗ и IACB стандард. Да сечува на: Ладно (под 25⁰C) и суво (под 60% влажност) место, .. Category: Product #: 02349 Regular price: 352 ден. 352 Available from: Aronija zdrava hrana ДООЕЛ