Цикорија во прав (100гр.)

Цикорија во прав (100гр.)

142 ден.
Производител: Аронија здрава храна доо Скопје
Шифра: 00185
Достапност: На залиха
Количина:

Состав: 100% цикорија, сушена и мелена. Земја на потекло: Србија. Употреба: Се користи како замена за кафе, самостојно или измешана со кафе. Увезува и дистрибуира:  Аронија здрава храна ДООЕЛ, бул. Кочо Рацин 14 Скопје, тел 043 235 959. Најдобро до/ЛОТ - отпечатено на амбалажата. Да се чува на суво и ладно место во добро затворено пакување. Нутритивна просечна вредност на 100г: Енергија 23 Kcal/987 KJ, јагленихидрати 4,5г, од кои шеќери 0,6г, масти 0,3г, од кои заситени 0,1г, протеини 1,43г, влакна 0,9г.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2023. UKION SHOPS
Аронија здрава храна доо Скопје Цикорија во прав (100гр.) Состав: 100% цикорија, сушена и мелена. Земја на потекло: Србија. Употреба: Се користи како замена за кафе, самостојно или измешана со кафе. Увезува и дистрибуира:  Аронија здрава храна ДООЕЛ, бул. Кочо Рацин 14 Скопје, тел 043 235 959. Најдобро до/ЛОТ - отпечатено на амбалажата. Да се чува на суво и ладно место во добро затворено пакување. Нутритивна просечна вредност на 100г: Енергија 23 Kcal/98.. Category: Product #: 00185 Regular price: 142 ден. 142 Available from: Aronija zdrava hrana ДООЕЛ