Цимет во прав (100гр.)

Цимет во прав (100гр.)

66 ден.
Производител: Аронија здрава храна доо Скопје
Шифра: 05814
Достапност: На залиха
Количина:

Состав: Цимет сушен во прав. Земја на потекло: Шри Ланка. Увезува и дистрибуира: Аронија здрава храна ДООЕЛ, бул. Кочо Рацин 14 Скопје, тел. 078 211 557. Употреба Циметот во прав се употребува при подготовка на десерти, зачинети зеленчукови јадења или ориз, за чај или топли напитоци. Додате пола кафено лажиче при варењето на оризот или на зеленчукот и ќе добиете прекрасна арома која добро се комбинира со многу вкусови. Да се чува на ладно и суво место. Најдобро до/ЛОТ – означено на амбалажата.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2023. UKION SHOPS
Аронија здрава храна доо Скопје Цимет во прав (100гр.) Состав: Цимет сушен во прав. Земја на потекло: Шри Ланка. Увезува и дистрибуира: Аронија здрава храна ДООЕЛ, бул. Кочо Рацин 14 Скопје, тел. 078 211 557. Употреба Циметот во прав се употребува при подготовка на десерти, зачинети зеленчукови јадења или ориз, за чај или топли напитоци. Додате пола кафено лажиче при варењето на оризот или на зеленчукот и ќе добиете прекрасна арома која добро се комби.. Category: Product #: 05814 Regular price: 66 ден. 66 Available from: Aronija zdrava hrana ДООЕЛ