Хумус посен намаз од наут со вкус на чили

Хумус посен намаз од наут со вкус на чили

61 ден.
Шифра: 09577
Достапност: На залиха
Количина:

МК: Хумус - веган намаз од наут со чили - Наут, сончогледово масло, таан (сусам), сол, регулатор на киселост: млечна киселина Е270, чили. Информација за алергени: Содржи сусам. Земја на потекло: Македонија. Произведено за: Аронија здрава храна дооел, бул. Кочо Рацин 14 Скопје, тел 078 211 557. Да се чува на ладно место. После отворањето да се чува во ладилник и да се искористи во рок од 1 ден. Најдобро до: Означено на амабалажата. Нутритивна просечна вредност на 100 g: Енергија 166 kcal/695 KJ, масти 10 g, од кои заситени 3 g, јагленхидрати 14 g, од кои шеќери 0 g, влакна 6 g, протеини 8 g, сол 1 g.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2024. UKION SHOPS
Хумус посен намаз од наут со вкус на чили МК: Хумус - веган намаз од наут со чили - Наут, сончогледово масло, таан (сусам), сол, регулатор на киселост: млечна киселина Е270, чили. Информација за алергени: Содржи сусам. Земја на потекло: Македонија. Произведено за: Аронија здрава храна дооел, бул. Кочо Рацин 14 Скопје, тел 078 211 557. Да се чува на ладно место. После отворањето да се чува во ладилник и да се искористи во рок од 1 ден. Нај.. Category: Product #: 09577 Regular price: 61 ден. 61 Available from: Aronija zdrava hrana ДООЕЛ