Розева хималајска јодирана сол (500гр.)

Розева хималајска јодирана сол (500гр.)

162 ден.
Шифра: 02622
Достапност: На залиха
Количина:

Состав: 100% природна јодирана розова хималајска сол. Содржина на јод: 20-30 мг/кг. Потекло на суровината: Пакистан. Увезува и дистрибуира: Аронија здрава храна ДОО, бул Кочо Рацин 14 Скопје, тел. 043 235 959. Начин на употреба: Се користи како замена за белата кујнска сол. Може да се користи и во козметички цели, како сол за купки или за пилинг. Да се чува на суво место во добро затворено пакување.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2024. UKION SHOPS
Розева хималајска јодирана сол (500гр.) Состав: 100% природна јодирана розова хималајска сол. Содржина на јод: 20-30 мг/кг. Потекло на суровината: Пакистан. Увезува и дистрибуира: Аронија здрава храна ДОО, бул Кочо Рацин 14 Скопје, тел. 043 235 959. Начин на употреба: Се користи како замена за белата кујнска сол. Може да се користи и во козметички цели, како сол за купки или за пилинг. Да се чува на суво место во добро затворено пакувањ.. Category: Product #: 02622 Regular price: 162 ден. 162 Available from: Aronija zdrava hrana ДООЕЛ