Органска куркума (60гр.)

Органска куркума (60гр.)

89 ден.
Шифра: 07627
Достапност: На залиха
Количина:

Состав: 100% органска куркума (турмерик) во прав. Земја на потекло на суровината: Индија. Увезува и пакува: Аронија здрава храна ДООЕЛ, Бул. Кочо Рацин 14 Скопје, тел 043 235 959. Сертифициран органски производ. Начин на употреба: Како природен зачин за јадења, се додава во ориз, варива, супи и сл. Се дозира по вкус. Да се чува на суво место. Најдобро до/ЛОТ-означено.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2024. UKION SHOPS
Органска куркума (60гр.) Состав: 100% органска куркума (турмерик) во прав. Земја на потекло на суровината: Индија. Увезува и пакува: Аронија здрава храна ДООЕЛ, Бул. Кочо Рацин 14 Скопје, тел 043 235 959. Сертифициран органски производ. Начин на употреба: Како природен зачин за јадења, се додава во ориз, варива, супи и сл. Се дозира по вкус. Да се чува на суво место. Најдобро до/ЛОТ-означено. .. Category: Product #: 07627 Regular price: 89 ден. 89 Available from: Aronija zdrava hrana ДООЕЛ