Органски јаболков оцет (1л.)

Органски јаболков оцет (1л.)

263 ден.
Шифра: 01564
Достапност: На залиха
Количина:

Состав: 100% органски јаболков оцет од дива јаболка. Употреба: 1-2 лажици се раствора со чаша вода со мед, и се пие, или се користи како додаток за салати. Произведува: Аронија здрава храна доо. Бул. Кочо Рацин 14 Скопје, тел.: 043 235 959. Да се чува на суво место, добро затворено.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2022. UKION SHOPS
Органски јаболков оцет (1л.) Состав: 100% органски јаболков оцет од дива јаболка. Употреба: 1-2 лажици се раствора со чаша вода со мед, и се пие, или се користи како додаток за салати. Произведува: Аронија здрава храна доо. Бул. Кочо Рацин 14 Скопје, тел.: 043 235 959. Да се чува на суво место, добро затворено. .. Category: Product #: 01564 Regular price: 263 ден. 263 Available from: Aronija zdrava hrana ДООЕЛ