Семки од горчлива кајсија (100гр.)

Семки од горчлива кајсија (100гр.)

152 ден.
Шифра: 01977
Достапност: На залиха
Количина:

Состав: 100% горчливи семки од кајсија. Земја на потекло: Турција. Употреба: Се користат сирови како додаток во салати, житарки и сл. или за директна консумација, 5-15 семки на ден. Пакува и дистрибуира. Аронија здрава храна ДООЕЛ, бул. Кочо Рацин 14, 100 Скопје. Тел. 078 211 557. Да се чува на суво и ладно место во добро затворено пакување. Нутритивна просечна вредност на 100г. : Енергија 630 kcal/2553 KJ, масти 54г, од кои заситени 4г, јагленихидрати 13г, од кои шеќери 0г, протеини 19г, влакна 8г, сол 0,01.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2023. UKION SHOPS
Семки од горчлива кајсија (100гр.) Состав: 100% горчливи семки од кајсија. Земја на потекло: Турција. Употреба: Се користат сирови како додаток во салати, житарки и сл. или за директна консумација, 5-15 семки на ден. Пакува и дистрибуира. Аронија здрава храна ДООЕЛ, бул. Кочо Рацин 14, 100 Скопје. Тел. 078 211 557. Да се чува на суво и ладно место во добро затворено пакување. Нутритивна просечна вредност на 100г. : Енергија 630 kca.. Category: Product #: 01977 Regular price: 152 ден. 152 Available from: Aronija zdrava hrana ДООЕЛ