Категории

Чаеви

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ЈОГИ ЧАЈ ЈАСМИН 30 ГР.
Состав: јасмин зелен чај, ликурис, хибискус, босилок, шипинка, ѓумбир, листови од роза, екстракт од ..
215 MKD
без ДДВ: 205 MKD
ЈОГИ ЧАЈ ЗЕЛЕН ЈАСМИН 30 ГР.
Состав: јасмин зелен чај, ликурис, ѓумбир, лимонова трева, кора од лимон, црн пипер, лимонова врбинк..
215 MKD
без ДДВ: 205 MKD
ЈОГИ ЧАЈ ЕХИНАЦЕА 30 ГР.
Состав: ѓумбир, кардамон, ехинацеа, копар, печен корен од цикорија, рогач, босилок, црн пипер, кора ..
215 MKD
без ДДВ: 205 MKD
ЈОГИ ЧАЈ ЖЕНСКИ БАЛАНС 30 ГР.
Состав: лист од малина, лимонова врбинка, цимет, лимонова мелиса, ѓумбир, мајчина душица, лаванда, о..
215 MKD
без ДДВ: 205 MKD
ЈОГИ ЧАЈ ТОПЛО СРЦЕ 30Г
Состав: босилок, сладок корен, сув лимон, канела, ѓумбир, чили, портокал, кардамон, каранфилче, црн ..
215 MKD
без ДДВ: 205 MKD
ЈОГИ ЧАЈ МИРЕН СТОМАК 30гр
Состав: кардамом, копар, кориандер, јачменов слад, нане, ѓумбир, цимет, црн пипер, каранфилче. Увозн..
215 MKD
без ДДВ: 205 MKD
ЈОГИ ЧАЈ ЗАСЕКОГАШ МЛАД 30Г
Состав: канела, мудрец, оригано, сладок корен, кардамон, ѓумбир, каранфилче, лимонова трева, црн пип..
215 MKD
без ДДВ: 205 MKD
ЈОГИ ЧАЈ ЗА СПОКОЈ 30Г
Состав: цвет од липа, копар, кардамон, хибискус, сладок корен, лист од малина, кора од портокал, шип..
215 MKD
без ДДВ: 205 MKD

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557 077893750
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2019. UKION SHOPS