Зелен чај (100гр.)

Зелен чај (100гр.)

133 ден.
Производител: Аронија здрава храна доо Скопје
Шифра: 01991
Достапност: На залиха
Количина:

Состав: Зелен чај. Земја на потекло: Кина. Употреба: 1 голема лажица се полева со 1 литар вода на температура од околу 80 степени, и се остава да остои 10-15 мин., или додека не се добие саканиот вкус. Увезува и дистрибуира:  Аронија здрава храна ДОО, бул. Кочо Рацин 14 Скопје, тел 043 235 959. Да се чува на суво и ладно место.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2023. UKION SHOPS
Аронија здрава храна доо Скопје Зелен чај (100гр.) Состав: Зелен чај. Земја на потекло: Кина. Употреба: 1 голема лажица се полева со 1 литар вода на температура од околу 80 степени, и се остава да остои 10-15 мин., или додека не се добие саканиот вкус. Увезува и дистрибуира:  Аронија здрава храна ДОО, бул. Кочо Рацин 14 Скопје, тел 043 235 959. Да се чува на суво и ладно место. .. Category: Product #: 01991 Regular price: 133 ден. 133 Available from: Aronija zdrava hrana ДООЕЛ