Органски мача чај во прав (50гр.)

Органски мача чај во прав (50гр.)

424 ден.
Шифра: 06675
Достапност: На залиха
Количина:

Состав: 100% органски ливчиња прав. Употреба: ½ до 1 кафена става во 1 шоља со вода загреана промешува и се остава кратко засладува по вкус. За збогатен вкус може да се додаде свежо цеден сок од лимон или ѓумбир. Потекло: Кина. Не содржи ГМО. Увезува и пакува: Аронија здрава храна ДООЕЛ, Бул. Кочо Рацин 14,Скопје, тел 043 235 959, 078 211 557. Да се чува на ладно (под 25⁰C) и суво (под 65% влажност) место. Сертифицирано од Балкан Биосерт Скопје, според МК закон за ОЗ и IACB стандард. Најдобро до/ЛОТ-означено на амбалажата.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2023. UKION SHOPS
Органски мача чај во прав (50гр.) Состав: 100% органски ливчиња прав. Употреба: ½ до 1 кафена става во 1 шоља со вода загреана промешува и се остава кратко засладува по вкус. За збогатен вкус може да се додаде свежо цеден сок од лимон или ѓумбир. Потекло: Кина. Не содржи ГМО. Увезува и пакува: Аронија здрава храна ДООЕЛ, Бул. Кочо Рацин 14,Скопје, тел 043 235 959, 078 211 557. Да се чува на ладно (под 25⁰C) и суво (под 65% влажнос.. Category: Product #: 06675 Regular price: 424 ден. 424 Available from: Aronija zdrava hrana ДООЕЛ