Кукича чај (50гр.)

Кукича чај (50гр.)

138 ден.
Производител: Аронија здрава храна доо Скопје
Шифра: 24420
Достапност: На залиха
Количина:

Состав: кукича јапонски земел чај од гранчиња. Потекло: Јапонија. Увезува и дистрибуира: Аронија здрава храна доо, бул. Кочо Рацин 14 Скопје, тел. 043 235 959. Да се чува на суво место, во добро затворено пакување. Начин на употреба:  1 голема лажица кукича чај се става во 1 литар зовриена вода и се остава да проврие на ниска температува околу 5 минути. Се процедува. Искористениот чај може да се употреби и по втор пат.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2024. UKION SHOPS
Аронија здрава храна доо Скопје Кукича чај (50гр.) Состав: кукича јапонски земел чај од гранчиња. Потекло: Јапонија. Увезува и дистрибуира: Аронија здрава храна доо, бул. Кочо Рацин 14 Скопје, тел. 043 235 959. Да се чува на суво место, во добро затворено пакување. Начин на употреба:  1 голема лажица кукича чај се става во 1 литар зовриена вода и се остава да проврие на ниска температува околу 5 минути. Се процедува. Искористениот чај може да се у.. Category: Product #: 24420 Regular price: 138 ден. 138 Available from: Aronija zdrava hrana ДООЕЛ