Категории

Останата супер храна

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Јодирана розева хималајска сол 500 гр.
Состав: 100% природна јодирана розова хималајска сол. Содржина на јод: 20-30 мг/кг. Потекло на суров..
138 MKD
без ДДВ: 131 MKD
Органски протеин од чиа во прав 150 гр
Состав: 100% органски протеин од чиа. Потекло на суровината: Агрентина, Боливија. Увезено од: Бугари..
378 MKD
без ДДВ: 360 MKD
Кокосово млеко 160мл.
Состав: кокосов орев (60%), вода (39,67%), згуснувач: брашно од гуарана (0,33%), Да се чува на суво,..
230 MKD
без ДДВ: 219 MKD
Зелено кафе цело зрно органско 200 гр
Состав: Зелено кафе органско без кофеин, цело зрно. Потекло: Перу. Увезува и дистрибутира: Аронија з..
240 MKD
без ДДВ: 203 MKD
Зелено кафе без кофеин мелено органско 200 гр
Состав: Зелено кафе органско без кофеин, мелено. Потекло: Перу. Увезува и дистрибутира: Аронија здра..
248 MKD
без ДДВ: 210 MKD
Микс со вкус на зелена супер храна 200 гр
Пакувањето содржи: козја сурутка во прав со 35% протеини, 140гр јачменова трева во прав*, 16гр пчени..
338 MKD
без ДДВ: 322 MKD
Виолетова пченка во прав органска 100 гр
Состав: Виолетова пченка. Потекло: Јужна Америка. Увезува и дистрибутира: Аронија здрава храна доо, ..
113 MKD
без ДДВ: 108 MKD
Кокос органски 100 гр
Состав: 100% сув кокос во струготини. Земја на потекло на суровината: Шри Ланка. Употреба: Се употре..
88 MKD
без ДДВ: 84 MKD
Сода бикарбона без алуминиум 150гр
СОСТАВ: пченкарен скроб од органско потекло, крем од тартар(монокалиумтартат 24,7%) и сода бикарбона..
230 MKD
без ДДВ: 219 MKD

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557 077893750
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна доо, Биокосмос продавница за здрава храна © 2018. UKION SHOPS