Органски сиров бар со брусница и јагода (45гр.)

Органски сиров бар со брусница и јагода (45гр.)

102 ден.
Шифра: 08204
Достапност: На залиха
Количина:

Состав: Органска урма, органска брусница (8,7%), органски бадем, органска јагода (2,61%), органски кокос, органска арома од јаогда. 

Потекло: Македонија

Алерген инфо: Содржи јатки плодови. 

Произведува: Аронија здрава храна ДООЕЛ, Бул. Кочо Рацин 14, 1000 Скопје, тел 043 235 959, 078 211 557.

Сертифициран органски производ од Балкан Биосерт Скопје, според МК закон за органско земјоделие од IACB стандард.

Да се чува на ладно (под 20ºC) и суво (под 65% влажност) место. Пакувано во контролирана атмосфера.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2023. UKION SHOPS
Органски сиров бар со брусница и јагода (45гр.) Состав: Органска урма, органска брусница (8,7%), органски бадем, органска јагода (2,61%), органски кокос, органска арома од јаогда.  Потекло: Македонија Алерген инфо: Содржи јатки плодови.  Произведува: Аронија здрава храна ДООЕЛ, Бул. Кочо Рацин 14, 1000 Скопје, тел 043 235 959, 078 211 557. Сертифициран органски производ од Балкан Биосерт Скопје, според МК закон за органско земјодели.. Category: Product #: 08204 Regular price: 102 ден. 102 Available from: Aronija zdrava hrana ДООЕЛ