Органски протеин од грашок (200гр.)

Органски протеин од грашок (200гр.)

386 ден.
Шифра: 05364
Достапност: На залиха
Количина:

Состав: Органски протеин од жолт/бел грашок во прав. Потекло на суровината: Кина. Увезува и пакува: Аронија здрава храна дооел, Бул. Кочо Рацин 14, Скопје, тел 043 235 959. Начин на употреба: Протеинот од грашок во прав е идеален додаток за блендирани овошни и зеленчукови напитоци, и протеински шејкови. Едноставно додадете ја саканата количина и добро промешајте го напитокот. Може да се додаде и врз житарици, салата, во супа и слично. Не содржи ГМО. Сертифициран органски производ. Да се чува на ладно (под 25⁰C) и суво (под 65% влажност) место. Најдобро до/ЛОТ-означено на амбалажата.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2023. UKION SHOPS
Органски протеин од грашок (200гр.) Состав: Органски протеин од жолт/бел грашок во прав. Потекло на суровината: Кина. Увезува и пакува: Аронија здрава храна дооел, Бул. Кочо Рацин 14, Скопје, тел 043 235 959. Начин на употреба: Протеинот од грашок во прав е идеален додаток за блендирани овошни и зеленчукови напитоци, и протеински шејкови. Едноставно додадете ја саканата количина и добро промешајте го напитокот. Може да се додаде и в.. Category: Product #: 05364 Regular price: 386 ден. 386 Available from: Aronija zdrava hrana ДООЕЛ