Семе од коприва (100гр.)

Семе од коприва (100гр.)

152 ден.
Производител: Аронија здрава храна доо Скопје
Шифра: 01939
Достапност: На залиха
Количина:

Состав: Семе од коприва. Потекло на суровината: Македонија. Пакува и дистрибуира: Аронија здрава храна ДООЕЛ, бул. Кочо Рацин 14 Скопје, тел. 078 211 557. Начин на употреба: Семето од коприва се додава во супи или варива по една супена лажица на ден. Може да се измеша и со мед. Доволно е 100г. семе од коприва за 1кг. мед. На овој начин се конзумира една-две супени лажици на ден или според потребите. Да се чува на ладно и суво место, во добро затворено пакување. Најдобро до / ЛОТ – отпечатено на амбалажата.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2024. UKION SHOPS
Аронија здрава храна доо Скопје Семе од коприва (100гр.) Состав: Семе од коприва. Потекло на суровината: Македонија. Пакува и дистрибуира: Аронија здрава храна ДООЕЛ, бул. Кочо Рацин 14 Скопје, тел. 078 211 557. Начин на употреба: Семето од коприва се додава во супи или варива по една супена лажица на ден. Може да се измеша и со мед. Доволно е 100г. семе од коприва за 1кг. мед. На овој начин се конзумира една-две супени лажици на ден или според потребит.. Category: Product #: 01939 Regular price: 152 ден. 152 Available from: Aronija zdrava hrana ДООЕЛ