Црно семе (100гр.)

Црно семе (100гр.)

76 ден.
Шифра: 01861
Достапност: На залиха
Количина:

Состав: 100% црно семе. Земја на потекло: Турција. Употреба: Се користи како зачин, може лесно да се истостира за подобрен вкус, се додава во салати, пецива и сл. Може да се употреби и за подготовка на чај. Се дозира по вкус. Пакува и дистрибуира:  Аронија здрава храна ДООЕЛ, бул. Кочо Рацин 14 Скопје, тел 043 235 959. Најдобро до/ЛОТ-означено. Да се чува на суво и ладно место, во добро затворено пакување. Нутритивна просечна вредност на 100 г: Енергија 359kcal/1513KJ, јагленихидрати 46 г, од кои шеќери 0 г, масти 5 г, од кои заситени 0.3 г, протеини 11 г, сол0.03 г, влакна 14 г.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2024. UKION SHOPS
Црно семе (100гр.) Состав: 100% црно семе. Земја на потекло: Турција. Употреба: Се користи како зачин, може лесно да се истостира за подобрен вкус, се додава во салати, пецива и сл. Може да се употреби и за подготовка на чај. Се дозира по вкус. Пакува и дистрибуира:  Аронија здрава храна ДООЕЛ, бул. Кочо Рацин 14 Скопје, тел 043 235 959. Најдобро до/ЛОТ-означено. Да се чува на суво и ладно место, во добро затворен.. Category: Product #: 01861 Regular price: 76 ден. 76 Available from: Aronija zdrava hrana ДООЕЛ