Органски пченкарен гриз (500гр.)

Органски пченкарен гриз (500гр.)

164 ден.
Шифра: 02950
Достапност: На залиха
Количина:

Состав: Органски пченкарен гриз. Алерген инфо: Може да содржи траги од глутен. Земја на потекло: Италија. Употреба: Во зачинета и засолена вода која врие се додава пченкарен гриз и се вари со постојано мешање додека да омекне. Увезува и дистрибуира:  Аронија здрава храна ДОО, бул. Кочо Рацин 14 Скопје, тел 043 235 959. Да се чува на суво и ладно место, во добро затворено пакување. Не содржи ГМО. Нутритивна просечна вредност на 100 г: Енергија 355 kcal/1454 КЈ, јагленихидрати 69 г, од кои шеќери 0,64 г, масти 3.86 г, од кои заситени 0,54 г, протеини 6.9 г, сол 0,16 г, влакна 7.3 г.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2021. UKION SHOPS
Органски пченкарен гриз (500гр.) Состав: Органски пченкарен гриз. Алерген инфо: Може да содржи траги од глутен. Земја на потекло: Италија. Употреба: Во зачинета и засолена вода која врие се додава пченкарен гриз и се вари со постојано мешање додека да омекне. Увезува и дистрибуира:  Аронија здрава храна ДОО, бул. Кочо Рацин 14 Скопје, тел 043 235 959. Да се чува на суво и ладно место, во добро затворено пакување. Не содржи ГМО. Н.. Category: Product #: 02950 Regular price: 164 ден. 164 Available from: Aronija zdrava hrana ДООЕЛ