Интегрално безглутенско воденично хељдино брашно (500гр.)

Интегрално безглутенско воденично хељдино брашно (500гр.)

303 ден.
Шифра: 02625
Достапност: На залиха
Количина:

Состав: 100% брашно од хељда, добиено со споро мелење на воденични камења. Не содржи глутен. Потекло на суровината: Србија. Употреба: За печење, за готвење, за поховање, како згуснувач за супи и сосови, за секојдневна употреба, како чисто хељдино брашно. Произведува и пакува: Аронија здрава храна ДООЕЛ, бул. Кочо Рацин 14 Скопје, тел. 043 235 959. Да се чува на суво и ладно место, во добро затворено пакување.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2024. UKION SHOPS
Интегрално безглутенско воденично хељдино брашно (500гр.) Состав: 100% брашно од хељда, добиено со споро мелење на воденични камења. Не содржи глутен. Потекло на суровината: Србија. Употреба: За печење, за готвење, за поховање, како згуснувач за супи и сосови, за секојдневна употреба, како чисто хељдино брашно. Произведува и пакува: Аронија здрава храна ДООЕЛ, бул. Кочо Рацин 14 Скопје, тел. 043 235 959. Да се чува на суво и ладно место, во добро затворе.. Category: Product #: 02625 Regular price: 303 ден. 303 Available from: Aronija zdrava hrana ДООЕЛ