Органска моринга во прав (100гр.)

Органска моринга во прав (100гр.)

317 ден.
Шифра: 05715
Достапност: На залиха
Количина:

Состав: 100% органска моринга во прав.  Потекло на суровината: Индија. Начин на употреба: 1/2до 3 мали лажички на ден, поделено во неколку дози, се раствора во сок, се меша во мед, се додава во мусли или смуди, се попрскува врз салати или готвени јадења. Увезува и дистрибуира:  Аронија здрава храна ДООЕЛ, бул. Кочо Рацин 14 Скопје, тел 043 235 959. Сертифициран органски производ. Сертифицирано од Балкан Биосерт Скопје, според МК занон за ОЗ и IACB стандард. Да се чува на суво и ладно место, во добро затворено пакување. Не содржи ГМО. Нутритивна вредност на 100г: Енергија 87kcal/368KJ, јагленихидрати 6,3 г, од кои шеќери 0 г, масти 2,9 г, од кои заситени 0,8 г, протеини 7,4 г, натриум 0 г, влакна 0 г.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2023. UKION SHOPS
Органска моринга во прав (100гр.) Состав: 100% органска моринга во прав.  Потекло на суровината: Индија. Начин на употреба: 1/2до 3 мали лажички на ден, поделено во неколку дози, се раствора во сок, се меша во мед, се додава во мусли или смуди, се попрскува врз салати или готвени јадења. Увезува и дистрибуира:  Аронија здрава храна ДООЕЛ, бул. Кочо Рацин 14 Скопје, тел 043 235 959. Сертифициран органски производ. Сертифицирано од .. Category: Product #: 05715 Regular price: 317 ден. 317 Available from: Aronija zdrava hrana ДООЕЛ