Интегрални крекери со чиа (100гр.)

Интегрални крекери со чиа (100гр.)

69 ден.
Шифра: 04565
Достапност: На залиха
Количина:

Состав: Интегрално пченично брашно Т850, интегрално ржано брашно, нерафинирано сончогледово масло, интегрален сусам, чиа семе (5%), морска сол, антиоксиданс: аскорбинска киселина (витамин Ц). Алерген инфо: Содржи глутен и сусам. Земја на потекло: Македонија. Произведува и дистрибуира:  Аронија здрава храна ДОО, бул. Кочо Рацин 14 Скопје, тел 043 235 959.Да се чува на суво и ладно место, во добро затворено пакување. Нутритивна просечна вредност на 100г : Енергија 520 kcal/2177 KJ, јагленихидрати 67гр, од кои шеќери 4гр, масти 27гр, од кои заситени 7гр, протеини 3гр, сол 3гр.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2023. UKION SHOPS
Интегрални крекери со чиа (100гр.) Состав: Интегрално пченично брашно Т850, интегрално ржано брашно, нерафинирано сончогледово масло, интегрален сусам, чиа семе (5%), морска сол, антиоксиданс: аскорбинска киселина (витамин Ц). Алерген инфо: Содржи глутен и сусам. Земја на потекло: Македонија. Произведува и дистрибуира:  Аронија здрава храна ДОО, бул. Кочо Рацин 14 Скопје, тел 043 235 959.Да се чува на суво и ладно место, во добро з.. Category: Product #: 04565 Regular price: 69 ден. 69 Available from: Aronija zdrava hrana ДООЕЛ