Безглутенски мини браунис (100гр.)

Безглутенски мини браунис (100гр.)

93 ден.
Шифра: 06552
Достапност: На залиха
Количина:

Состав: Интегрално оризово брашно, интегрално пченкарно брашно, пченкарен скроб, нерафинирано кокосово масло, сончогледово масло, какао во прав, урма, експандирано просо, меласа од шеќерна трска, агаве сируп, кафен шеќер, цимет, каранфилче, ванила, пекарска сода, хималајска сол. Не содржи глутен. Земја на потекло: Македонија. Произведува и дистрибуира: Аронија здрава храна ДООЕЛ, Бул. Кочо Рацин 14, Скопје, тел. 043 235 959, 078 211 557. Најдобро до/ЛОТ-означено на амбалажата. Дасечуваналадно (под 25⁰C) и суво (под 60% влажност) место.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2023. UKION SHOPS
Безглутенски мини браунис (100гр.) Состав: Интегрално оризово брашно, интегрално пченкарно брашно, пченкарен скроб, нерафинирано кокосово масло, сончогледово масло, какао во прав, урма, експандирано просо, меласа од шеќерна трска, агаве сируп, кафен шеќер, цимет, каранфилче, ванила, пекарска сода, хималајска сол. Не содржи глутен. Земја на потекло: Македонија. Произведува и дистрибуира: Аронија здрава храна ДООЕЛ, Бул. Кочо Рацин 1.. Category: Product #: 06552 Regular price: 93 ден. 93 Available from: Aronija zdrava hrana ДООЕЛ