Безглутенски колачи со какао и чиа (100гр.)

Безглутенски колачи со какао и чиа (100гр.)

95 ден.
Шифра: 06538
Достапност: На залиха
Количина:

Состав: Оризово брашно, кокосово нерафинирано масло, кафен шеќер, какао во прав, експандирано просо, чиа семе (5%), ванила, хималајска сол, пекарска сода. Не содржи глутен. Земја на потекло: Македонија. Произведува и дистрибуира: Аронија здрава храна ДООЕЛ, Бул. Кочо Рацин 14, Скопје, тел. 043 235 959, 078 211 557. Најдобро до/ЛОТ-означено на амбалажата. Дасечуваналадно (под 25⁰C) и суво (под 60% влажност) место.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2024. UKION SHOPS
Безглутенски колачи со какао и чиа (100гр.) Состав: Оризово брашно, кокосово нерафинирано масло, кафен шеќер, какао во прав, експандирано просо, чиа семе (5%), ванила, хималајска сол, пекарска сода. Не содржи глутен. Земја на потекло: Македонија. Произведува и дистрибуира: Аронија здрава храна ДООЕЛ, Бул. Кочо Рацин 14, Скопје, тел. 043 235 959, 078 211 557. Најдобро до/ЛОТ-означено на амбалажата. Дасечуваналадно (под 25⁰C) и суво (под 60% .. Category: Product #: 06538 Regular price: 95 ден. 95 Available from: Aronija zdrava hrana ДООЕЛ