Органски протеински бар со кикирики и оризов протеин (50гр.)

Органски протеински бар со кикирики и оризов протеин (50гр.)

79 ден.
Шифра: 08235
Достапност: На залиха
Количина:

Состав: Органска урма, органски путер од кикирики (20%), органски кикирики (20%)органски оризов протеин (10%).

Потекло: Македонија.

Алерген инфо: Содржи трагови од јаткасти плодови.

Произведува: Аронија здрава храна ДООЕЛ, Бул. Кочо Рацин 14, Скопје.

Телефон: 043 / 235-959, 078 / 211-557.

Сертифициран органски производ од Балкан Биосерт Скопје, според МК закон за органско земјоделие и IACB стандард.

Да се чува на ладно (под 20°C) и суво (под 65% влажност) место. Пакувано во контролирана атмосфера.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2024. UKION SHOPS
Органски протеински бар со кикирики и оризов протеин (50гр.) Состав: Органска урма, органски путер од кикирики (20%), органски кикирики (20%), органски оризов протеин (10%). Потекло: Македонија. Алерген инфо: Содржи трагови од јаткасти плодови. Произведува: Аронија здрава храна ДООЕЛ, Бул. Кочо Рацин 14, Скопје. Телефон: 043 / 235-959, 078 / 211-557. Сертифициран органски производ од Балкан Биосерт Скопје, според МК закон за органско земјодел.. Category: Product #: 08235 Regular price: 79 ден. 79 Available from: Aronija zdrava hrana ДООЕЛ