Природен ливадски мед (900гр.)

Природен ливадски мед (900гр.)

720 ден.
Шифра: 06132
Достапност: На залиха
Количина:

Состав: 100% природен ливадски пчелин мед. Локација на пчелните семејства: Атар на село Новачани. Пакува: Аронија здрава храна ДООЕЛ, бул. Кочо Рацин 14 Скопје, тел. 043 235 959. Природниот мед може да кристализира. Доколку теглата се стави во сад со топла вода, кристализираниот мед повторно ќе ја врати својата форма. Најдобро до/ЛОТ: Означено на амбалажата.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2024. UKION SHOPS
Природен ливадски мед (900гр.) Состав: 100% природен ливадски пчелин мед. Локација на пчелните семејства: Атар на село Новачани. Пакува: Аронија здрава храна ДООЕЛ, бул. Кочо Рацин 14 Скопје, тел. 043 235 959. Природниот мед може да кристализира. Доколку теглата се стави во сад со топла вода, кристализираниот мед повторно ќе ја врати својата форма. Најдобро до/ЛОТ: Означено на амбалажата. .. Category: Product #: 06132 Regular price: 720 ден. 720 Available from: Aronija zdrava hrana ДООЕЛ