Органска ашваганда во прав (50гр.)

Органска ашваганда во прав (50гр.)

234 ден.
Шифра: 03247
Достапност: На залиха
Количина:

Состав: 100% органски корен од ашваганда во прав. Земја на потекло: Индија. Увезува и пакува: Аронија здрава храна ДОО, Бул. Кочо Рацин 14 Скопје, тел. 043 235 959. Начин на употреба: Типичен начин на дозирање е 1 - 2 грама, еднаш до трипати на ден. Доколку се зема еднаш дневно, најдобро да се зема навечер. Се препорачува да се користи 1 месец, потоа да се направи пауза од 1 недела, па повторно да се користи 1 месец. Не се препорачува на бремени жени,  при состојба на отворени рани и после оперативен зафат. Не содржи ГМО. Да се чува на суво место во добро затворено пакување. Сертифицирано од Балкан Биосерт Скопје, според МК закон за ОЗ и IACB стандард. Најдобро до/ЛОТ-отпечатено на пакувањето.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2024. UKION SHOPS
Органска ашваганда во прав (50гр.) Состав: 100% органски корен од ашваганда во прав. Земја на потекло: Индија. Увезува и пакува: Аронија здрава храна ДОО, Бул. Кочо Рацин 14 Скопје, тел. 043 235 959. Начин на употреба: Типичен начин на дозирање е 1 - 2 грама, еднаш до трипати на ден. Доколку се зема еднаш дневно, најдобро да се зема навечер. Се препорачува да се користи 1 месец, потоа да се направи пауза од 1 недела, па повторно да.. Category: Product #: 03247 Regular price: 234 ден. 234 Available from: Aronija zdrava hrana ДООЕЛ