Органски протеински шејк во прав со какао (500гр.)

Органски протеински шејк во прав со какао (500гр.)

1.373 ден.
Шифра: 08099
Достапност: На залиха
Количина:

MK Состав: *Кокосов шеќер, *индиски орев во прав, *овесни снегулки без глутен во прав, *кокосово млеко во прав (*кокос, *малтодекстрин), *протеин од грашок, *протеин од бадем, *индиски тегавец, *какао во прав (5%), *банана во прав, *протеин од чиа во прав, хималајска сол. *состојки од органско потекло. Потекло на суровините: ЕУ / вон ЕУ. Алерген инфо: Содржи јаткасти плодови. Произведува и пакува: Аронија здрава храна дооел, Бул. Кочо Рацин 14, Скопје, тел: 043 235 959, 078 211 557. Начин на подготовка: Во 200 мл млака или ладна вода или млеко се додава 50 г (околу 2,5 големи полни лажици) од протеинскиот шејк, и добро се разматува во шејкер или блендер. Сертифициран органски производ. Сертифицирано од Балкан Биосерт, според МК закон за ОЗ и IACB стандард. Да се чува на: Ладно (под 25⁰C) и суво (под 65% влажност) место. Најдобро до / ЛОТ - означено на амбалажата.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2024. UKION SHOPS
Органски протеински шејк во прав со какао (500гр.) MK Состав: *Кокосов шеќер, *индиски орев во прав, *овесни снегулки без глутен во прав, *кокосово млеко во прав (*кокос, *малтодекстрин), *протеин од грашок, *протеин од бадем, *индиски тегавец, *какао во прав (5%), *банана во прав, *протеин од чиа во прав, хималајска сол. *состојки од органско потекло. Потекло на суровините: ЕУ / вон ЕУ. Алерген инфо: Содржи јаткасти плодови. Произведува и пакува:.. Category: Product #: 08099 Regular price: 1.373 ден. 1.373 Available from: Aronija zdrava hrana ДООЕЛ