Магнезиум хлорид масло спреј (100мл.)

Магнезиум хлорид масло спреј (100мл.)

240 ден.
Шифра: MAS 1
Достапност: На залиха
Количина:

Употреба: Магнезиум маслото се нанесува на кожата под пазувите и лесно се масира додека да се впие. За нежна и осетлива кожа, доколку се јавува чувство на жарење при нанесувањето, маслото може да се разреди со вода. Состав: Течен магнезиум хлорид. Потекло: Јапонија. Увоз и дистрибуција: Аронија здрава храна ДООЕЛ, бул. Кочо Рацин 14 Скопје. Тел. 043 235 959. Да се чува на суво место. 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2021. UKION SHOPS
Магнезиум хлорид масло спреј (100мл.) Употреба: Магнезиум маслото се нанесува на кожата под пазувите и лесно се масира додека да се впие. За нежна и осетлива кожа, доколку се јавува чувство на жарење при нанесувањето, маслото може да се разреди со вода. Состав: Течен магнезиум хлорид. Потекло: Јапонија. Увоз и дистрибуција: Аронија здрава храна ДООЕЛ, бул. Кочо Рацин 14 Скопје. Тел. 043 235 959. Да се чува на суво место.  .. Category: Product #: MAS 1 Regular price: 240 ден. 240 Available from: Aronija zdrava hrana ДООЕЛ